Posted by admin | January - 27 - 2018 | Comments Off

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub łechtaczki, masz problem z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, ze względów subiektywnych, chcesz zmodyfikować kształt okolic płciowych – ginekologia plastyczna ma dla szereg propozycji, jakie w szybki sposób usuną te problemy oraz wydatnie poprawią komfort życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć założenia, bowiem powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej i redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w zasadzie niedokuczliwa i niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca normalne działanie naszego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie jakości funkcjonowania oraz psychologicznej stabilności, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Odwiedź:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, który w kwadrans może wyeliminować wszystkie bolączki, jakie do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Podobne wpisy:

Comments are closed.